By Ağustos 4, 2022

Nine Hatun Adaklık Koç

Nine Hatun Adaklık Koç, Nine Hatun Mahallesi Umut Adak Kurban Kesim Merkezi olarak , İslami usullere uygun olarak en hijyen şartlarda akika, adaklık küçükbaş ve adaklık büyükbaş kesimlerinde her zaman hizmet vermektedir. İstanbul Nine Hatun Mahallesi da bulunan merkezimiz kaliteli hizmeti öncelik kabul edip, müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımaktayız. Ulaşımı kolay bir konumda olan merkezimiz 365 gün hizmetinizdedir. Umut Adak  Nine Hatun Mahallesi Kurban Adaklık olarak her türlü güzel niyetlerle kestirdiğiniz kurbanınızı en iyi şekilde ve her şarta uygun biçimde keserek dağıtımını yine talebiniz doğrultusunda güvenle gerçekleştiriyoruz.

Bir isteğe, bir dileğe kavuşmanın en güzel yollarından biri ADAK adamaktır. Adak Allah’a verilen bir sözdür. ‘Şart’ olarak kabul edilen isteğiniz gerçekleştiği takdirde maddi imkanlarınızın elverdiği ilk fırsatta sözünüzü yerine getirmek gerekli görülmektedir. Adak yoksulla paylaşmayı ve Allah Teala’ ya şükretmemizi sağlayan bir ibadettir. Hükmü vacip olan kurban adağını vekalet alarak, ibadete vesile olmanın verdiği yükümlülük ile işimizi titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Nine Hatun Mahallesi Kurban Adaklık

Umut Adak bünyesinde bulunan yarı kapalı ahır alanlarımızda hayvanlarımız sürekli mevcuttur.

Adaklık koyun, adaklık koç, adaklık büyükbaş ve adaklık küçükbaş hayvanlarımız doğal beslenen organik hayvanlardır. Belirli günlerde veteriner gözetiminden geçmektedirler. İslami usullere göre hijyenik ortamda ve uzman kasaplar tarafından kesilen adağınız dilerseniz kendi dağıtımınıza uygun olarak tarafımızdan parçalara ayrılır. Böylelikle sizin pay dağıtım işleminize kolaylık sağlamış oluruz.

Ayrıca Adak Kurbanı olmayıp sadece bağış yapmak isteyen hayırsever vatandaşlarımıza da hizmet vermekteyiz. Dilerseniz bizimle yüzyüze ya da telefon yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde adak kurbanında olduğu gibi bize güvenle vekalet vererek işleminizi doğru şart ve usullere riayet ederek gerçekleştirmekteyiz. Bağış yapmak istediğiniz hayır kurumlarına bizzat tarafımızdan teslim edilen kurbanlar karşılığı kurum tarafından isminiz adına verilen hayır makbuzu adresinize gönderilmektedir.

Makbuz olmadığı takdirde teyit amaçlı bağış yapılan kurumu arayıp iletişime geçerek emin olabilirsiniz.

Makul fiyat garantisi veren Umut Adak Kurban %100 Helal Sertifikasına sahiptir. Adaklık koç, adaklık koyun vb. talebiniz olduğunda temizlik şartlarına uygun ve uzman kasaplar tarafından hizmet verilen kesimhanemizde işlem gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bir şekilde paket yapılr. Vekalet sistemi ile yapılan işlem sonrası talep ederseniz dağıtımı da yapıyoruz. Dağıtım yapılan yerden adınıza kesilen makbuz adresinize gönderilir. Dağıtım yerleri isteğinize bağlı olarak dernek – vakıf – kurs – okul – öğrenci evleri vb. yerler olabilir.

Nine Hatun Mahallesi Kurban Adaklık

Ayrıca biz sizin işleminizi özenle gerçekleştirirken sizde merkezimizde bulunan ofis alanı, yemek alanı veya çay bahçemizde rahatlıkla misafirimiz olabiliriz. Açık otoparkımızdan faydalanabilirsiniz.

Bizi talep edenlerin memnuniyetine şahit oldukça, hedefimize ulaşmanın verdiği huzur yaptığımız işi daha da verimli kılmaktadır.

Umut Adak Kurban olarak temizliği ve güvenliği şart bildiğimiz merkezimizde gerçekleştirdiğiniz ibadetiniz, sizin için olduğu kadar bizim için de pek kıymetli. Bu sebeple verdiğimiz hizmeti fazlasıyla önemsemekteyiz. Devam eden hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle web sitemizde bulunan iletişim numaramızdan irtibata geçebilir ya da bizzat kesim merkezimize gelerek adak kurbanlık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. iletişim için bize ulaşabilirsiniz.